Aktywny wypoczynek w Pogorzelicy

W niedużej miejscowości Pogorzelica na wybrzeżu na przyjezdnych czeka sporo atrakcji. Wczasowicze mogą tu spędzać czas opalając się na plaży, ale także wypoczywać w bardzo aktywny sposób, świetnie się przy tym bawiąc, a zarazem wzmacniając organizm przez wysiłek fizyczny. Na miejscu do ich dyspozycji została oddana infrastruktura noclegowa (Pogorzelica – lista)  oraz rekreacyjna, a nieopodal na chętnych czekają szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe oraz półdzikie plaże o sporych walorach widokowych.

W pochmurne i chłodne dni, gdy pogoda nie sprzyja wylegiwaniu się na plaży, można zamiast tego wstąpić do kompleksu basenów Sandra, aby skorzystać ze zlokalizowanej tu pływalni. Na klientów w ośrodku oczekują sezonowo otwierane baseny otwarte oraz czynne cały rok baseny kryte. Dla dzieciaków stworzono tu wodny plac zabaw i wesołe zjeżdżalnie, natomiast dorośli chętnie zanurzą się w basenie solankowym, jacuzzi lub przy stanowisku do masażu wodnego. Ponadto w kompleksie funkcjonują gejzery, parasole wodne, wodospady i sauna. To znakomite miejsce dla całej rodziny.

Dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić popołudnie lub wieczór w gronie rodziny lub przyjaciół, sporą atrakcją okaże się czterotorowa kręgielnia zlokalizowana w hotelowym pubie przy Sandra Spa. Obiekt dostępny jest także dla osób, które nie są gośćmi hotelu. Ponadto na miejscu funkcjonują także dwa stoły do bilarda, pozwalające na wspólną rozgrywkę i świetną zabawę. Pomiędzy partiami można sobie wypić orzeźwiającego drinka. Nieopodal Pogorzelicy leży ścieżka rowerowa, która prowadzi przez las w stronę Mrzeżyna, wijąc się wśród wydm porośniętych sosnami oraz trawami. To niezwykle przyjemna i urokliwa trasa, na której ze względu na bliskość morza da się odetchnąć świeżym, bogatym w jod powietrzem. Ci, którzy wolą piesze wycieczki, powinni chociaż raz przejść plażą do Mrzeżyna, mijając po drodze niesamowite pustynne krajobrazy, uformowane dzięki oddziaływaniu wiatru na biały piasek oraz bliskości efektownych wydm.

Dla wszystkich, którzy przyjadą tu na wakacyjne noclegi, Pogorzelica okaże się znakomitym miejscem do aktywnego wypoczynku. Goście mogą tu pływać w morzu oraz na basenach, jeździć na rowerach i wędrować po niezwykle widokowej okolicy, a po dniu pełnym wrażeń wstąpić do pubu na partyjkę kręgli lub bilarda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>